back interested Odkryj w sobie Bonda

Wyzwanie

Motywacja partnerów biznesowych, których zadaniem jest promocja i sprzedaż produktów firmy. Wyjazd ma być nagrodą, ale także niezapomnianym przeżyciem, budowaniem woli zwycięstwa i poszanowania gry zespołowej.

Pomysł

Scenariusz wyjazdu uczestników do Katowic na akcje specjalną. Celem wszystkich wyzwań i przygód jest odnalezienie karty (uczestnicy do końca nie wiedzą czego szukają). Aby przejść do kolejnych etapów poszukiwań muszą być sprawni fizycznie, intelektualnie oraz wykazać się kreatywnością, spostrzegawczością i refleksem, czyli tym wszystkim co wyróżnia Jamesa Bonda. Każdy wyjazd  będzie dopasowywany/modyfikowany do warunków danej pory roku z zachowaniem tworzenia alternatywnej rzeczywistości i koncepcji.

Realizacja

Uczestnicy zostają podzieleni na 3 mniejsze grupy ( tworząc tym samym „oddziały GoldFinger, GoldenEye i Tommorrow Never Dies”, dwie osoby, które zostaną będą pełniły funkcje „informatorów”, będą do zwerbowania przez „oddziały”. Grupy nie wiedzą o sobie nawzajem, myślą, że jadą właśnie w takich małych grupach w celu lepszej integracji. Cała zabawa ma polegać na tworzeniu alternatywnej rzeczywistości, uczestnicy nie dostaną wcześniej konkretnego harmonogramu, nie będą wiedzieć co ich czeka, będą musieli zdobyć tą informację podążając tropem kolejnych informacji wskazówek.
Po drodze czeka ich wiele niespodzianek. Odwiedzą ciekawe i niekonwencjonalne miejsca. Spotkają dziwne postaci (zawodowi aktorzy). Aż w końcu drugiego dnia trafią na bal w Stylu Bonda jako element integracji wszystkich uczestników. Gwarantujemy doskonałą zabawę, bezpieczną dla uczestników, ale pełną emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.